ایراد سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در شب اربعین مسجد روستای قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور در شب اربعین مسجد روستای قدس بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء سخنرانی کردند .

 

حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی با اشاره به اینکه اربعین درسهایی را به ما میدهد گفتند :  درسی که اربعین به ما میدهد٬ این است که باید یاد حقیقت و خاطره شهادت را در مقابل توفان تبلیغات دشمن زنده نگه داشت. شما ببینید از اول انقلاب تا امروز٬ تبلیغات علیه انقلاب و امام و اسلام و این ملت٬ چه قدر پرحجم بوده است. چه تبلیغات و توفانهایی که علیه جنگ به راه افتاد؛ جنگی که دفاع و حراست از اسلام و میهن و حیثیت و شرف مردم بود.

وی در پایان یادآور شد: تسلیم نشدن در برابر دشمنان یکی از مهمترین پیام های اربعین است، لذا ملت ما و تمامی مسلمانان نیز باید با تاسی از شهدای کربلا در دفاع از ارزشهای اسلامی ایستادگی کنند و دشمنان را وادار به تسلیم در برابرخود کنند.

 

امام جمعه محترم شهرستان در ادامه از اربعین به عنوان نمادی که مانع از فراموشی عاشورا می شود یاد کرد و افزود: مسلمانان باید در تمام دوران زندگی خود و نه فقط در ایامی خاص با تاسی از امام حسین (ع) و درس آزادگی که آن حضرت به ما داد در برابر مستکبران و زورگویان عالم ایستادگی کرده و هیچگاه تسلیم آنها نشوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: