ایراد سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان میامی در یادواره شهدا روستای کلاته السادات

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی در یادواره شهدا روستای کلاته السادات سخنرانی کردند و در پایان از چند نفر خانواده های محترم شهدا تقدیر و تشکر بعمل آوردند

 

حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی در یادواره شهدای روستای کلاته السادات اظهار کرد: راه نجات و رهایی از گرفتاری و بحران در صراط مستقیم است و امیرالمومنین و فرزندان علی خود صراط هستند اگر جامعه ی ما و دنیای بشریت به معارف الهی توجه کنند می توانند راه را از بیراهه و نور را از ظلمت تشخیص دهند شهدا راه را پیدا کردند لذا به قله ی کمال و سعادت دست یافتند.

 

ایشان در ادامه گفتند : تجدید عهد و پیمان با شهدا چهارمین پیام یادواره های شهداست ما از کربلا آموختیم ما با شهدا هستیم. این شهدا دل ها را تسخیر کردند. شهدا دل نشین اند. امام سجاد(ع) فرمود خدا به ما چند چیز داد اول، ما در دل های مردم هستیم مگر می شود شما مردم را از ما و ما را از مردم جدا کنید؟ حضرت زینب به یزید گفت تمام تلاش را به کار بگیر، هر مکر، ترفند داری انجام بده تو کوچکتر از آن هستی که نام و یاد ما را محو کنی. آخرین پیام ما به ترامپ و نتانیاهو این است که مردم پشت سر مقام معظم رهبری تا اخرین نفس مقاومت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: