مردم میامی در حمایت از سپاه تظاهرات کردند/امام جمعه میامی: اقدامات آمریکا و ترامپ دیگر اعتبار بین المللی ندارند+تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ مردم شهید پرور و ولایی شهرستان میامی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در تظاهراتی خشم و نفرت خود را از این اقدام ننگین آمریکا و صهیونیسم بین الملل، فریاد کرده و وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش گذاشتند.

مردم در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مجلس سپاهی شده ترامپ روانی شده»، «آمریکا در چه فکریه ایران پر از سپاهیه» و «سلیمانی می‌رزمد ترامپ می‌لرزد»، انزجار خود را از اقدامات نابخردانه آمریکا را اعلام کردند.

سپاهیان و همچنین تعدادی از مسئولان با لباس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این راهپیمایی در کنار مردم بودند. همچنین مردم ولایتمدار و مسئولان  شهرستان میامی در این راهپیمایی به پویش جهانی من هم یک پاسدارم، پیوستند.

حجت الاسلام قربانعلی صفائی پور، امام جمعه میامی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه اقدام خصمانه این کشور در تروریست اعلام کردن سپاه نیز در عرصه بین المللی محکوم به شکست خواهد بود، ابراز کرد: اقدامات آمریکا و ترامپ دیگر اعتبار بین المللی ندارند.

وی با بیان اینکه حرکت احمقانه آمریکا در قبال سپاه پاسداران، همچون حرکات دیگر آنان محکوم به شکست است، افزود: آمریکا با این اقدام خصمانه جواز قتل نظامیان خود در منطقه را صادر کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان این مراسم طی بیانیه‌ای ضمن محکومیت اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از حضور انقلابی و حماسی مردم در این راهپیمایی قدردانی کرد.

این راهپیمایی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از مصلی نماز جمعه به سمت مرکز شهر انجام شد.

?
?
?
?
?
?
?
?

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: