نماینده ولی فقیه در استان: گره‌گشایی از مشکلات مردم کالپوش اولویت مسئولان باشد/ امام جمعه میامی: ظرفیت های استان برای رفع مشکلات مردم کالپوش به کار گرفته شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی بعدازظهر امروز در بازدید از منطقه کالپوش میامی در مسجد جامع روستای حسین آباد با اشاره به انبوه مشکلات مردم این منطقه اظهار داشت: مردم روستاهایی که دچار رانش زمین شده‌اند نیاز فوری به خدمات‌رسانی و کمک دارند.

وی تأکید کرد: وعده‌هایی که مسئولان استان سمنان و شهرستان میامی به مردم این روستاها برای رسیدگی و حل مشکلاتشان داده‌اند، باید هر چه زودتر عملی شود.

آیت‌الله شاهچراغی حل مشکلات مردم منطقه کالپوش را مستلزم نگاه ویژه و جدی مسئولان امر دانست و افزود: امروز در دیدار با مردم کالپوش درخواست‌هایی عنوان شد که آن‌ها را به مسئولان مربوطه انتقال خواهم داد.

وی اظهار داشت: خدمات ارائه‌شده از سوی مسئولان به مردم منطقه کالپوش جای تقدیر دارد، اما باید تلاش‌ها برای کمک به مردم این منطقه افزایش یابد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان سفر به کالپوش و حضور در جمع مردم حادثه‌دیده این منطقه را گره‌گشایی از کار و مشکلات مردم عنوان کرد و گفت: آنچه در حال حاضر در درجه نخست اهمیت قرار دارد موضوع رانش و تخلیه منازل مردم در کالپوش است.

آیت‌الله شاهچراغی با بیان اینکه باید هر چه سریعتر مشکل این منطقه رفع شود خاطرنشان کرد: محل اسکان جدید روستائیان باید معرفی شود و تلاش شود محل زندگی مردم این منطقه ایمن باشد.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه امروز بالغ بر ۲۵۰ خانه روستایی در این روستا باید تخلیه شود و تعدادی خانه نیز در معرض خطر قرار دارد، ادامه داد: همه مسؤولین پای کار هستند و استاندار و معاونین استاندار و همه مسؤولین سعی می‌کنند تا خسارت وارد شده به مردم جبران شود.

حجت الاسلام صفائی پور، امام جمعه میامی نیز ضمن تشکر از صبر و بردباری مردم این منطقه گفت: از مسئولان استان وشهرستان جهت خدمات رسانی به این منطقه تشکر و قدردانی می کنم.

وی در ادامه خواستار استفاده از همه ی ظرفیت های استانی در جهت رفع مشکلات مردم عزیز حسین آباد کالپوش شد.

منبع:مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: