دیدار امام جمعه با فرمانده سپاه ناحیه میامی/صفایی پور: آمریکا از حماقتی که کرده است پشیمان خواهد شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ امام جمعه، سرپرست فرمانداری  وجمعی از مسئولان شهرستان به مناسبت ولادت امام حسین(ع)، روز پاسدار و در حمایت از اقدام نابخردانه و غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمانده سپاه ناحیه میامی دیدار کردند.

حجت الاسلام صفایی پور، امام جمعه میامی در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار برگزار شد بود، به اقدام غیرقانونی آمریکا بر علیه سپاه اشاره کرد وگفت: این اعمال دشمن نتیجه حماقت وبی تدبیری آنها است که باعث شد، تمامی مسئولین و مردم همه خود راپاسدار بدانند و پاسدار را جزو پوست وخون خود می دانند و آمریکا پشیمان خواهدشد.

وی افزود: علت دشمنی استکبار با سپاه پاسداران، روحیه ظلم ستیزی سپاه و دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

ملایری، سرپرست فرمانداری شهرستان میامی نیز در این مراسم که در سالن جلسات سپاه ناحیه میامی برگزار شده بود، گفت: جانبازان الگوی ایثارگری ومانند نگین در جامعه ما می درخشند و سرمایه های عظیم جامعه اسلامی هستند.
وی افزود: لباس سبز سپاه، لباس سپاه اسلام است و امروز با پوشیدن لباس سپاه اعلام میکنیم تا پای جان در کنار سپاه خواهیم ماند.
ملایری با بیان اینکه امروز دشمن با آگاهی هدفش را انتخاب کرده است، بیان کرد: با این حرکت ستون فقرات نظام که سپاه است را هدف قرار داده وما تا آخر در کنار سپاه خواهیم ماند.

غلامرضا فلاحتی، فرمانده سپاه شهرستان میامی در این دیدار و در جمع مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان میامی یادآورشد: دشمن با حرکت ابلحانه باعث عزیز ترشدن سپاه به عنوان حامی مظلومان جهان شد.

در پایان این مراسم از احمد ملایری، سرپرست فرمانداری شهرستان میامی به عنوان جانباز ۸ سال دفاع مقدس از سوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میامی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: