امام جمعه میامی: ضرورت برنامه ریزی لازم نسبت به وضعیت آموزشی دانش آموزان حسین آبادکالپوش

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی، حجت الاسلام و المسلمین قربانعلی صفایی پور، امام جمعه میامی در نشست شورای آموزش و پرورش میامی که به منظور بررسی مسائل دانش آموزان و فرهنگیان منطقه رانشی حسین آباد کالپوش برگزارشد، با اشاره به اینکه سلامت دانش آموزان اهمیت دارد ، اظهارداشت : پیشگیری به موقع آموزش وپرورش نسبت به تخلیه مدارس منطقه رانشی موجب سلامت دانش آموزان شد .
وی خاطرنشان کرد : برنامه ریزی های لازم نسبت به وضعیت آموزشی دانش آموزان حسین آباد کالپوش درسال تحصیلی جدید ضرورت دارد.

صفایی پور در ادامه بیان کرد: برای رفع مشکلات و معضلات کالپوش مسئولین باید با دقت و دید باز و در نظر گرفتن مسائل آینده، تصمیم مناسبت اتخاذ کنند.

عباس طاهرانپور، معاون فرماندار میامی نیز با ابراز تاسف از مشکلات بوجود آمده دراین روستا افزود: رانش زمین در ۲ حوزه فرهنگی و اقتصادی خسارت واردکرده که نیازاست بحران بوجود آمده به فرصت تبدیل شود.
وی گفت: بحران حسین آبادکالپوش دغدغه همه مسئولان استان و شهرستان است وگره گشایی از مشکلات مردم ضرورت دارد.
طاهرانپور با اشاره به نگرانی دانش آموزان و اولیاء آنان نسبت به وضعیت آموزشی تصریح کرد: ازهمه ظرفیت های آموزشی شهرستان برای آرامش روحی و روانی دانش آموزان و تکمیل فرآیند آموزشی آنها اقدام می شود.

نقی محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش میامی نیز گفت : برای تسهیل فرایند کارها مقرر شد سال تحصیلی با رعایت موازین و مقررات پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح صورت پذیرد.
وی افزود : فرایند آموزش و ارزشیابی تحصیلی دانش آموزان دوره های اول و دوم ابتدایی تا پایان فروردین ماه صورت می پذیرد و ۳۱ فروردین آخرین روز فعالیت مدارس ابتدایی روستای حسین آباد است.
محمدی با اشاره به اینکه مدیران مدارس برنامه ریزی لازم برای دانش آموزان پایه ششم را انجام دهند ، گفت: جهت ادامه تحصیل در دوره متوسطه اول پرونده دانش آموزان تکمیل و در صورت ضرورت و درخواست اولیا در اختیارشان قرار گیرد.

رئیس آموزش وپرورش میامی گفت : زمان برگزاری کلاس های درس در دوره های متوسطه اول و دوم تا پایان فروردین ماه تعیین و آغاز امتحانات پایان سال دانش آموزان شاغل به تحصیل در پایه های غیر نهائی و درس های غیر هماهنگ از اول اردیبهشت ماه است.
وی افزود: امتحانات دانش آموزان این مناطق قبل از ماه مبارک رمضان به پایان می رسد.
دراین نشست برنامه ریزی برای برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم درشهرستان میامی انجام شد.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: