امام جمعه میامی: حمایت از هنرمندان به بهبود سطح کمی و کیفی فرهنگ و هنر کمک می کند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور، امام جمعه میامی در بازدید از نمایشگاه آثار منتخب هنرجویان آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ققنوس در نگارخانه نگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تجلیل از برگزارکنندگان این نمایشگاه گفت: برپایی نمایشگاه دائمی از آثار هنرمندان بومی علاوه بر ترغیب آنان به حضور در عرصه های اجتماعی به افزایش نشاط جامعه و بالابردن سطح کمی و کیفی فرهنگ و هنر شهرستان نیز کمک خواهد کرد.

وی افزود: هنر از تواناترین ابزار در بیان و انتقال مفاهیم است و هنرمند با بهره گیری از استعداد و توانایی خود به خلق آثار هنری می پردازد و می توان از این ظرفیت در زیباسازی فضای شهری به ویژه طراحی المانهای شهری استفاده کرد.

امام جمعه میامی تاکید کرد: با حمایت از هنرمندان در خصوص تولید آثار پرمحتوا با موضوعاتی مانند انقلاب اسلامی، آسیب های اجتماعی، کرامات انسانی و … می توان در امر بهبود فرهنگ عمومی گام برداشت.

در نمایشگاه هنرجویان آموزشگاه ققنوس میامی ٣٣ اثر توسط ١٧ هنرجو با تکنیک پاستل، سیاه قلم و رنگ روغن در سبک های رئالیسم، امپرسیونیسم و مدرن به نمایش گذاشته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: