امام جمعه میامی: آمریکا از قدرت دفاعی ایران بیم دارد/القای جنگ به علت ترس از قدرت دفاعی ایران

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص القای وقوع جنگ نظامی در کشور، گفت: با خروج ترامپ از توافق هسته ای و بی اعتنایی ایران از بدعهدی آمریکا و از سوی دیگر وقت کشی سه کشور اروپایی بر باقی ماندن ایران در برجام و در نهایت بد عهدی اروپایی ها، موجب شد ایران پاسخ قدرتمندانه ای به آمریکا و سه کشور اروپایی بدهد.

وی پاسخ ایران را شکستی برای آمریکا و سه کشور اروپایی دانست و افزود: آمریکا و سه کشور اروپایی برای سرپوش گذاشتن این شکست، با آوردن ناو جنگی در منطقه اقدام به جنگ روانی کردند.

امام جمعه میامی با بیان اینکه هدف آمریکا از این تحرکات تضعیف اراده و مقاومت مردم است، تصریح کرد: آمریکا امروز با توجه به قدرت دفاعی ایران اسلامی جرات جنگ با ایران را ندارد.

صفایی پور با تاکید بر اینکه آمریکا می داند اگر حرکت احمقانه ای انجام دهد قطعا پشیمان وشکست خواهد خورد، اضافه کرد: اروپا باید فرصت ضرب الاجل ۶۰ روزه از سوی ایران را جدی بگیرد.

وی، دل بستن به دشمن برای چاره اندیشی مشکلات ما و گره زدن مشکلات اقتصادی به خارج را خطا دانست و بیان کرد: یکی از اقدامات مهم برای خنثی سازی توطئه های دشمن توجه به ظرفیت های درون و تکیه بر توانمندی های جوانان این مرزو بوم است، لذا تلاش برای  تحقق شعار سال می بایست در الویت کاری مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: