امام جمعه میامی: ۱۵ خرداد؛ نقطه عطفی در به ثمر رسیدن جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ حجت السلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور، امام جمعه محترم میامی در شب سالگرد بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در جمع مردم روستای ارمیان در مسجد جامع این روستا ضمن تسلیت به مناسبت این روز بزرگ گفت: ۱۵ خرداد نقطه عطفی در به ثمر رسیدن جمهوری اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: قرآن کریم امتیاز برتری یک انسان را در سه چیز یاد کرده است؛ که تمام این موارد را می توان در امام راحل یافت.

صفایی پوردر ادامه یکی از بزرگترین ویژگی امام راحل را تقوا دانست و افزود: امام راحل ایمان به خدا، ایمان به هدف و مردم داشت.امام توانست مقدمه ی ظهور حضرت مهدی (عج) را ایجاد نماید.

امام جمعه میامی خاطر شان کرد: آن روزی که همه از آمریکا می ترسیدند امام(ره) میگفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی علم و دانش را از دیگر ویژگی های امام یاد کرد وگفت: امام راحل در این زمینه هم ممتاز بود دوست ودشمن امام را به عنوان عالم ومرجع میشناختند.

صفایی پور سومین ویژگی امام راحل را مجاهدت یاد کرد و افزود: امام راحل از همان اول شخصیت مجاهد و اهل اعتراض و مبارزه در برابر زور گویی های حاکمان زمان خود داشت.

امام جمعه میامی حضور مسئولان در روستا را فرصت مغتنمی برای حل مشکلات مردم دانست و بیان کرد: مشکلات باید بصورت الویت بندی، دسته بندی شده و با استفاده از فکر جوانان و تلاش مسئولان و مردم حل شود.

وی با بیان اینکه مسئولان باید علاج واقعه قبل از وقوع حوادث کنند، گفت: مردم اگر پشت سر مسئولان خود باشند مشکلات یکی پس از دیگری حل خواهد شد.

دیدارو گفتگو با مردم و اقامه نماز مغرب و عشاء از دیگر برنامه های حضور امام جمعه در روستای ارمیان بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: