امام جمعه میامی: قطار انقلاب اسلامی در حال حرکت است/انتخابات آزمون بسیار مهم ایران است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی به نقل از میامی نیوز؛ حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور صبح امروز در اولین روز از دهه مبارک فجر در دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی در محل دفتر امام جمعه میامی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و شهدای شهرستان شهید شاخص سید کاظم موسوی و امام جمعه فقید این شهرستان ،ابراز داشت:سه نکته بسیار مهم است که تجدید عهد کردیم با شهیدان با باید توجه داشت و اول اینکه حرکت امام یک حرکت مکتبی و الهام بخش بود.

وی افزود: پیروزی انقلاب ثمره خون شهدا است و مدیون خون شهدا هستیم و میراث واقعی انقلاب شهدا هستند و امروز باید برای جهاد و از خود گذشتگی باید به شهدا احترام بگذاریم و هرچه داریم و نداریم از شهداست.

امام جمعه میامی تصریح کرد : یکی از معجزه های نظام اسلامی ، بازگشت امام راحل به اغوش ملت بود که با استقبال مردم ۲۳ کیلومتری امام وارد بهشت زهرا شد.

صفایی پور با بیان اینکه ماهمیشه در سر سفره ای هستیم که با خون انقلاب بدست امده است،افزود: همه ما نباید کم کاری کنیم و باید به مردم عزیز خدمت کنیم و برحق ترین نظام در کره زمین نظام جمهموری اسلامی است.

وی با بیان اینکه دهه فجر امسال دو برجستگی ویژه دارد،گفت: اوج دهه فجر دوازده بهمن و ۲۲ بهمن می باشد و همه گفتمانها بر اساس گام دوم انقلاب باشد که مطالعه کنیم و براین اساس جشن چهل و یک سالگی پیروزی انقلاب با ویژگی شجاعت و تدبیر و روحیه انقلابی و اخلاص اغاز کنیم.

امام جمعه میامی دومین برجستگی دهه فجر امسال را چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی دانست و افزود: دشمن همواره بذر نا امیدی را در جامعه می پاشد و امروز به وحدت نیاز داریم آزمون بسیار مهم انتخابات است.

صفایی پور با بیان اینکه باید برای حضور گسترده مردم در دو صحنه انتخابات و راهپیمایی تلاش کنیم،گفت: قطار انقلاب در حال حرکت است و باید مراقب باشیم و امیدواریم به برکت نظام ،انقلاب اسلامی ایران به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در دهه فجر چند محور به عنوان در دستور کار است، گفت: اولیین اقدام تبیین رژیم فساد شاهنشاهی می باشد و همه وظیفه داریم از فرزندان خودمان باید شروع کنیم و نباید انقلاب مارا مقایسه کرد .

امام جمعه میامی افزود: گفتمان ما بر اساس تقویت و همدلی باشد بر محور حلقه اتصال محور وحدت ولایت فقیه می باشد.

صفایی پور گفت:تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی که تمام دوره دولت ها در راس هرم امام و مقام معظم رهبری بودند و این خدمات در دولت ها و نظام به مردم کرده باید بیان کنیم .

وی در پایام گفت:نقش رسانه در تبیین محور های انقلاب بسیار مهم می باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: