جشنواره بانوان، ورزش و غذای سالم در میامی برگزار شد+تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ به مناسبت ایام الله دهه فجر جشنواره بانوان، ورزش و غذای سالم با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان و برخی مسئولین شهرستان در کاروانسرای شاه عباسی میامی برگزار شد.

علی اکبر محمدی شهردار میامی با بیان اینکه این جشنواره در راستای اجرای طرح‌های نشاط اجتماعی در میامی برگزار شده است، گفت: معرفی محصولات و تولیدات شهری و روستایی از شاخصه‌های اصلی این جشنواره بود.

وی گفت: دراین جشنواره انواع غذا‌های سنتی محلی و تولیدات روستائی باحضور ۲۰۰ تن از بانوان به نمایش گذاشته شد.

شهردار میامی افزود: باتوجه به قرارگرفتن میامی در جاده اصلی تهران -مشهد و عبور میلیون‌ها زائر و مسافر ایجاد و راه اندازی بازارچه و برگزاری جشنواره‌های بومی و محلی نقش بسزایی در جذب گردشگران دارد.

محمدی اظهار داشت: میامی ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های مختلف دارد و شهرداری میامی هر فصل با اجرای یک برنامه به دنبال نشاط در بین مردم خواهد بود.

وی ادامه داد: میامی دارای فرهنگ‌های خاص در حوزه پخت و پز دارد.

محمدی گفت: ظرفیت‌های فراوان میامی واجرای برنامه‌های متنوع پشتوانه‌ای برای توسعه بوم گردی خواهد بود.

شهردار میامی گفت: مسئولان و شهروندان در معرفی توانمندی‌ها و دستاور‌های منطقه تاثیر بسزایی دارند که تحقق این امر نیز در شهرستان به خوبی مشاهده می‌شود.

محمدی افزود: میامی دارای صنایع دستی، تولیدات لبنی، آداب و رسوم خاص این منطقه است که بسیاری از آن‌ها باید به عنوان آثار ملی این شهرستان به ثبت برسند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: