مشروح خطبه های نماز جمعه ۲ اسفند ماه ۹۸ /مردم با انتخاب اصلح و تشکیل مجلس انقلابی دشمن را نابود می کند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ نماز جمعه مورخ ۲ اسفندماه ۱۳۹۸به امامت حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل عباس نژاد امام جمعه موقت شهرستان میامی در مصلی نماز جمعه اقامه شد.

گزارش تصویری و مشروح خطبه های نماز جمعه این هفته:

نماز جمعه مورخه ۱۳۹۸/۱۲/۲

به امامت حجت الاسلام والمسلمین

اسماعیل عباس نژاد

مجری: آقای امید حدیدی

قاری: آقای عباس صائمی

موذن: آقای محمد عباسی

خطبه های نماز جمعه این هفته:

حجت الاسلام اسماعیل عباس نژاد، امام جمعه موقت میامی ظهر آدینه در خطبه های نماز جمعه شهر میامی در مسجد جامع  این شهر، با اشاره به حضور پرشور مردم انقلابی ایران اسلامی در انتخابات گفت: انتخابات روز امتحان ایران اسلامی است که ما باید وظیفه خود را انجام دهیم تا توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

وی با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در زمینه انتخابات، بیان کرد: روز انتخابات روز عید ملی برای ایرانیان است و ما در این عید ملی را  را با شرکت در انتخابات جشن بگیریم.

امام جمعه موقت میامی با اشاره به اینکه انتخابات به فرموده رهبر معظم انقلاب یک تکلیف شرعی است، افزود : احقاق حق یکی از مهترین سفارش های ولی امر مسلمین در حوزه انتخابات است و حضور مردم در انتخابات را راهی برای احقاق حق مردم دانستند .

عباس نژاد با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی از آغازین ساعات رای گیری در شعبات اخذ رای حضور یافتند، تصریح کرد: کاندیدهای انتخابات که تایید صلاحیت شدند یک هفته تبلیغات کردند و مردم باید در بین این نامزدها اصلح را انتخاب کنند.

وی اولین ویژگی کاندید اصلح را انقلابی بودن دانست و افزود : ولایی بودن و کار آمد بودن دیگر شاخصه های کاندید اصلح است و مردم با انتخاب اصلح و تشکیل مجلس انقلابی دشمن نابود خواهد شد و پس از حضور مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی دشمن به لرزه درآمد و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجدد به لرزه افتاد.

امام جمعه موقت میامی در پایان با اشاره به فرارسیدن ماه پرفضیلت رجب، بیان کرد : در ماه رجب ولادت و شهادت تعدادی از ائمه اطهار را داریم که مردم مسلمان باید مراسم جشن در ولادت ائمه و عزاداری در شهادت آن بزرگواران در این ایام را مورد توجه قرار دهند.

تصاویر نماز باشکوه جمعه این هفته:

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: