پیام مشترک امام جمعه و فرماندار میامی جهت دعوت مردم شهرستان برای حضور در انتخابات

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی؛ حجت الاسلام و المسلمین صفائی پور امام جمعه و احمد ملایری فرماندار میامی  در پیامی مشترک از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان میامی برای حضور پرشور در انتخابات مجلس یازدهم دعوت کردند.

متن پیام به شرح زیر است؛

بهترین صحنه های تجلی همدلی و پایبندی به انقلاب اسلامی، آن زمانی است که مردم در صحنه های دفاع از نظام و انقلاب خود حضور می یابند و بر پایه بصیرت، آگاهی و دور اندیشی خود بهترین ها را برای این دیار اسلامی رقم می زنند.

مردمی که در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با نگاه ملی و اعتقادی و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی آماده دفاع از نظام و انقلاب بوده اند امروز نیز در جبهه جهاد اعتقادی خود به پای این نظام اسلامی ایستاده اند و اینگونه است که قله های رفیع سربلندی و موفقیت از آن این مردم است.

حضور در انتخابات نیز یکی از صحنه های زیبایی است که به بهترین نحو ممکن، پایبندی مردم به اصول انقلاب اسلامی ایران را نشان می دهد و دنیا را به این باور می رساند که ملتی که انقلاب کرده به پای انقلاب خود تا پای جان ایستاده و ذره ای عقب نشینی نمی کند.

از این رو مشارکت حداکثری در انتخابات، علاوه بر ارتقای امنیت و اقتدار داخلی، در بعد بین المللی نیز موجب سربلندی و مایه افتخار می شود.

آنجا که رهبر معظم انقلاب اسلامی از انتخابات با عناوینی از جمله مایه عزّت ملّی، مایه تقویت ملّت ایران و مایه آبروی ملّت ایران یاد می کنند، نشان می دهد که مشارکت یکایک افراد جامعه در این امر خطیر در حقیقت گامی در ارتقای جایگاه نظام اسلامی و نیز تحقق مردم سالاری دینی در کشور است.

اینجانبان از آحاد مردم شریف ولایتمدار، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان میامی، دعوت می نمائیم تا با حضور پر افتخار و ارزشمند خود، بار دیگر افتخار عظیمی را در تاریخ همواره درخشان و انقلابی مردم این شهرستان شاهد باشیم.

قربانعلی صفایی پور، امام جمعه شهرستان میامی

احمد ملایری، فرماندار شهرستان میامی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: