دیدار مدیر کل بهزیستی استان با امام جمعه شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی، مدیر کل بهزیستی استان سمنان در دفتر امام جمعه میامی حضور یافته و با امام جمعه شهرستان میامی دیدار نمودند.
در ابتدای این دیدار رئیس اداره بهزیستی شهرستان میامی جناب آقای سید محمود سیف، مطالب و گزارشاتی را در خصوص عملکرد بهزیستی شهرستان میامی در سال جاری را ارائه نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین صفائی پور نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان میامی با اشاره به عملکرد بسیار مطلوب بهزیستی شهرستان میامی در سال جاری ،این دیدار را ارزشمند برشمرد و نسبت به افزایش چشمگیر فعالیت حمایتی و اجتماعی بهزیستی ابراز امیدواری نمود و افزود با همدلی مسئولین استان سمنان و تدبیر و مدیریت کارآمدی که در آقای سید محمود سیف ملاحظه میگردد ، امید به توفیق روزافزون برای این نهاد حمایتی داریم.
مدیر کل بهزیستی استان سمنان نیز در این دیدار گفت: بهزیستی یکی از سازمانهای پیشرو در رفاه اجتماعی جامعه در چهار حوزه مختلف پیشگیری، اجتماعی، توانبخشی و اشتغال به عموم مردم خدمت ارایه می کند.
همچنین وی افزود: توانمندسازی مددجویان را مهمترین اولویت کاری این سازمان اعلام کرد و گفت: بهزیستی از طریق ارائه آموزش و پرداخت تسهیلات به مددجویان تحقق این هدف را در دستور کار جدی قرار داده است.

IMG_0156

IMG_0159

IMG_0198

DSCF9070

IMG_0215

DSCF9073

DSCF9101

DSCF9090

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: