نظرات مسئولان و مردم شهرستان میامی در خصوص حضور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش  روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی،به نقل از پایگاه خبری تحلیلی میامی جوان، امروز مردم و مسئولان شهرستان میامی همراه و همگام با مسلمانان سراسر دنیا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بیزاری و نفرت خود را از رژیم منحوس و جعلی اشغالگر قدس نشان دادند و اعلام کردند که ملت ایران هموراه در کنار مردم مظلوم فلسطین هستند و تا آزادی قدس شریف از پای نخواهند نشست.

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی میامی جوان  در حاشیه این حضور به مصاحبه با مسئولین و  مردم شهرستان میامی پرداخت که این گفتگوها در ذیل آمده است .

تنها راه نجات فلسطین مقاومت و انتفاضه است

حجت السلام صفائی پور امام جمعه شهرستان میامی با حضور در میدان بسیج در راهپیمایی روز قدس به خبرنگار ما گفت: اعلام روز قدس از ابتکارات امام(ره) جهت دفاع از مردم فلسطین بود که تنها راه نجات مردم فلسطین را مقاومت در برابر اسرائیل و انتفاضه مردمی دانستند.

وی افزود: همین ابتکار باعث شد که خیلی از توطئه ها استبداد وصهیونیست  ناکام گذاشته شود و اسرائیل را در خاکریز اول نگه داردکه جرات پیشروی را پیدا نکرده است .

صفائی پور تصریح کرد: مردم ما بابصیرت وآگاهی که دارند و  باتوجه به شناخت منطقه با الهام گرفتن از آموزه های دینی ومقتداییشان امام علی(ع)  که همواره بر دفاع از مظلوم تاکید داشتند در این روز حضور پیدا کردند.

 امام جمعه میامی  این انگیزه  حضور مردم را الهی و از آموزه های دینی دانست وگفت: ملت ما و مسلمانان جهان در این گرما وبا دهان روزه به خیابان ها آمدند تا فریاد خودرا به گوش استکبارو جهانیان برسانند ومردم فلسطین بدانند باید هرگز ملت ایران اسلامی ومسلمانان جهان تا آزادی قدس آنهارا تنها نخواهد گذاشت.

مردم ما مستحکم تر قبل برای دفاع از مظلومین جهان آماده اند

احمد قاضی فرماندارشهرستان میامی در  گفتگو با خبرنگار میامی جوان اظهار داشت: غرب واسرائیل به این نتیجه رسیدند که هر روز مردم ما محکم تر ومستحکم تر از قبل برای دفاع از مردم مظلوم جهان آماده اند.

وی افزود:حضور مردم ومسئولان در راه پیمایی روز قدس در واقع هم اجرای دستور رهبر کبیر انقلاب است و هم لبیک به فرمایشات مقام معظم است.

قاضی بابیان اینکه مردم با حضور پرصلابت و پرشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن حمایت از مظلومان عالم و مردم رنج‌کشیده فلسطین ، برائت خود را از ظالمان و مستکبران به گوش جهانیان رساندند.

فرماندار میامی به شرایط منطقه اشاره کرد وگفت: وظیفه ما مسلمانان انسجام ووحدت برای پیروزی قدس است.

فرمانده پایگاه شهدای گمنام میامی نیز گفت: پیام حضور ملت ایران تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی دفاع از جبهه مقاومت اسلامی ودر خط مقدم آن فلسطین اشغالی و حزب ا… لبنان است.

عباس صائمی عنوان کرد: روز جهانی قدس روزی است که مردم با صدای شنیدن مظلوم و دیدن جنایات و زورگویی‌های رژیم اشغالگر قدس به پاخواسته و با اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انزجار خود را از این جنایات اعلام می‌کنند.

امدادگر جمعیت هلال اجمر شهرستان میامی که به همراه تعدادی از داوطلبان این جمعیت در این راهپیمایی حضور یافته بود اظهار داشت: این روز متعلق به تمام مردم مسلمان است و ما به نمایندگی از این جمعیت در این راهپیمایی حضور یافتیم تا بار دیگر توطئه های دشمن را نقش برآب کنیم.

ابراهیم سلیمی ادامه داد: خشم و انزجار مردم جهان از اعمال غاصبانه رژیم صهیونیست باعث می شود تا همگان بدانند که مردم مظلوم فلسطین تنها نیستند و براداران مسلمان آنها از این مقاومت و ایستادگی آنان حمایت خواهند کرد.

خبرنگار جوان صداوسیما  در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: ملت مسلمان ایران مدافع همه ی مظلومین جهان اعم ازفلسطین، یمن بحرین، و همه ی مظلومین جهان است و با همه ی مستکبرین ازجمله آمریکا واسرائیل وسایرین مخالف بوده وبا آنان مبارزه خواهیم کرد .

حمیدرضا رحیمی: استکبارستیزی از پایه ها و ستون های اصلی و اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

مهدی اسلامیان  از شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس، شرکت مردم در راهپیمایی روز قدس با زبان روزه  و در گرما را وفاداری و تعهد به نظام جمهوری اسلامی و تبعیت مقام عظمای ولایت دانسته و افزود : از نظر ما اسرائیل وجود ندارد و همه ی جهانیان به غاصب بودن آن اذعان دارند و در این راستا جمهوری اسلامی ایران نقش  بسزایی در شناسایی ماهیت اسر ائیل به جهانیان ایفا نموده است.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور را نقطه حرکتی برای اقدامات دیگر حمایتی از مردم فلسطین دانست و تأکید کرد: امروز اسرائیل زیر بار هیچ قطعنامه سازمان ملل نمی‌رود و این نوعی دهن‌کجی به کل مجامع بین‌المللی و مردم جهان است.

ابراهیم آقایی افزود: امروز با توجه به ادامه‌دار بودن جنایات اسرائیل در منطقه باید این نکته را مدنظر قرار داد که حکومت کفر بر ظلم باقی نمی‌ماند و حکومت اسرائیل پاینده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: