دیدار با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی ،حجت الاسلام صفائی پور امام جمعه و دکتر کریمی فرماندار ، محمدمهدی اصغری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) و رضائی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان میامی طی سفر به روستای هونستان از خانوادهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفتگو نمودند.

به جهت فراهم آوردن زمینه های همکاری گسترده تر مسئولین در جهت رفع مشکلات نیازمندان ، امام جمعه میامی و فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان میامی  با حضور در منازل جمعی از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان، با آن ها دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان برخی از مشکلات آنان قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین صفائی پور در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده و ماندگار کمیته امداد ، اقدامات این نهاد را در راستای توانمندسازی خانواده ها، اجرای طرح اکرام ایتام و خدمات حمایتی خوب و قابل تقدیر دانست.

وی همچنین به نقش امدادگران کمیته امداد در خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه اشاره کرد و افزود : امدادرسانی به محرومان و رفع آلام آنها از ارزش بالایی برخوردار است که نتیجه خیر آن در دنیا و آخرت شامل حال انسان می شود.

محمدمهدی اصغری ،  مدیرکمیته امداد میامی  ضمن تقدیر و تشکر از حضور امام جمعه و فرماندار  در جمع مددجویان و کمک به حل مشکلات آنها گزارشی از خدمات ارائه شده برای خانواده های ایتام و مددجو را نیز ارائه داد.

سپس به مسجد این روستا رفتند و نماز جماعت مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام والمسلمین صفائی پور اقامه و بعد از نماز به سخنرانی پرداختند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: