امام جمعه میامی: حتی یک رای در تعیین سرنوشت کشور تاثیر گذار است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی میامی جوان: امام جمعه میامی: ملت ما باید بداند یک رای آنها سرنوشت ساز است و حتی یک رای هم در تعیین سرنوشت و منظر جهانی تاثیر دارد.

امام جمعه میامی پس از انداختن رای خود در گفتگوبا خبرنگار میامی جوان با بیان اینکه تجربه نشان داده که ملت ما هم زمان شناس بوده و هم بصیرت بالایی دارند، گفت: مردم ما پیام های راهبردی و حساس را از ولی امر مسلمین می شنوند با این مقدمات با حضور پرشور با صندوق ها در ساعات اولیه وآنچه امروز دیده می شود حماسه پرافتخاری ملت ما خلق خواهد کرد وبرگ زرینی دیگری را در صفحه نظام مقدس اسلامی خواهد افزود.

وی انتخابات را انتخاباتی سالم و با امنیت کامل دانست و یادآور شد: رهبر انقلاب فرمودند انتخابات باید درآرامش برگزار شود که این را ما هم می بینیم وانتخابات  روز جشن وشادی مردم است.

صفائی پورافزود: این حالت شادی و فرح انگیز را در مردم می بینیم که باروحیه شاد وعزمی راسخ در ستوه انتخابات قرار گرفتند که افراد رای خود را بنویسند.

امام جمعه میامی توصیه کرد: مردم ما و رای اولی ها که خاطره شیرین در ذهنشان می ماند دراولین فرصت رای خود را بدهند وملت ما باید بداند یک رای آنها سرنوشت ساز است و حتی یک رای هم در تعیین سرنوشت و منظر جهانی تاثیر دارد.

وی با بیان اینکه اگر ما امروز احساس افتخار می کنیم با رای و حضور در صحنه ها است، افزود:در این صحنه پرافتخار همه حماسه خواهد آفرید و ملت ما افتخاری دیگر برای نظام به ارمغان خواهند آورد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: