پیام تشکر امام جمعه شهرستان میامی از حماسه حضور مردم در انتخابات

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی،  حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور با صدور پیامی از حضور گسترده ملت شریف ایران اسلامی و بویژه مردم ولایتمدار شهرستان میامی تقدیر و تشکر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حضور حماسه‌آفرین و غرور انگیز ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بار دیگر مهر تأیید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی زد و ثابت کرد، مردم فهیم ایران بیش از گذشته دل در گرو انقلاب اسلامی و آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) داشته و نشان داد نظام اسلامی نیز ریشه‌ای الهی و دارای پشتوانه عظیم مردمی است.
جمعه لبیک بلند ملت به ندای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(ره) و پاسخ قاطع به مزدوران ، معاندان و بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی بود.
در واقع انتخابات جمعه مشت محکم ملت قهرمان ایران بود که بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان عنود وحسود انقلاب و نظام اسلامی کوبیده شد.
همه از زن و مرد، پیر و جوان، شهری و روستایی، بزرگ و کوچک و همه اقشار، اصناف، طبقات و گروه‌های وفادار به انقلاب اسلامی صحنه‌ای از عظمت، اقتدار، ولایت‌پذیری خود را در منظر جهانیان به نمایش گذاشته و بار دیگر با بند انگشت آبی خود، بند دل دشمنان و معاندان کشور و نظام را پاره و نقشه‌های آنان را خنثی کردند.
اینجانب ضمن تشکر و تقدیر از حضور پررونق مردم همیشه در صحنه و عموم جریانات سیاسی دلبسته به نظام و رهبری معظم انقلاب«مدظله العالی» که با تلاش خود فضای صمیمی و به دور از تنش در برگزاری انتخاباتی شایسته را فراهم آوردند از دست‌اندرکاران اجرایی و نظارت، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه‌ها نیز قدردانی می‌ نمایم.
اینک رفاقت‌ها آغاز گشته و رقابت‌ها به پایان رسیده است. خدمت به مردم و حل مشکلات زندگی آنان و صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی و ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار و زیاده‌خواهان از جمله اولویت‌های جدی دولت جدیدباشد که دولتمردان آن از ابتدای شکل‌گیری تا روز پایان آن بایستی بدان ملتزم و پای‌بند باشند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
قربانعلی صفایی پور
امام جمعه شهرستان میامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: