همزمان با ماه مبارک رمضان؛ چهارمین کاروان نور استان سمنان به میامی سفر می‌کند

 

رئیس تبلیغات اسلامی میامی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن برای چهارمین سال متوالی میامی میزبان کاروان نور است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی ، به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میامی، حجت‌الاسلام مجید بخشی در گفتگو با خبر نگار روابط عمومی از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در میامی خبر داد و افزود: برای چهارمین سال متوالی مردم میامی میزبان کاروان نور هستند.

وی افزود: محفل انس با قرآن کریم پنج شنبه هفته جاری با حضور قاریان و حافظان ممتاز کشوری و بین المللی بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جامع میامی برگزار می‌شود و از عمومی مردم مومن و انقلابی این شهر دعوت میکنم تا با حضور خود در این محفل نورانی از نور قرآن بهرمند شوند.

بخشی گفت: مجتبی پرویزی قاری ممتاز کشوری و نایب علی عبدالهی قاری ممتاز نیروهای مسلح و همچنین علی فیضی حافظ کل قرآن در این مراسم معنوی به قراءت کلام الله مجید خواهند پرداخت و میهمان مردم میامی هستند.

عضو شورای فرهنگ عمومی میامی گفت: امسال برای اولین بار کاروان نور به یک روستا نیز سفر می‌کند که روستای نردین از توابع بخش کالپوش نیز میزبان این عزیزان در روز جمعه بعد از نماز ظهر و عصر هستند.

جواد مقنی روابط عمومی تبلیغات اسلامی میامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: