پیام تسلیت امام جمعه میامی درپی عروج ملکوتی جانباز دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی به نقل از میامی نیوز در پی عروج ملکوتی جانبازسرافراز شیرمحمد نوری حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور،امام جمعه محترم شهرستان میامی طی پیامی عروج پرنده سبکبال شهرشان را تسلیت گفتند.

متن کامل این پیام  به شرح زیراست:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد میباشند که  تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسلهای آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطرآگین میکند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون میسازد.

پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی میمانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

اینجانب نیز به نوبه خود عروج آسمانی پرنده سبکبال جانباز ۷۰درصد شیرمحمد نوری را که سالهای طولانی افتخار جانبازی را به همراه داشتند و در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور شهرستان میامی و خانواده معظم ایشان تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(ع) میهمان گرداند.

قربانعلی صفایی پور،امام جمعه شهرستان میامی  ۲۶تیرماه۱۳۹۶

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: