جلسه هماهنگی ستاد اقامه نماز جمعه شهر میامی با شهردار و رئیس ستاد نماز جمعه با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : جلسه هماهنگی ستاد اقامه نماز جمعه شهر میامی با شهردار و رئیس ستاد نماز جمعه با حضور امام جمعه شهرستان برگزار شد

 

موضوع : (( استفاده از ظرفیت های شهرداری در تقویت جایگاه نماز جمعه ))

حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان در این جلسه با بیان اینکه : یکی از عوامل حفظ نظام و دفع توطئه های دشمنان نماز جمعه است که به فرموده مقام معظم رهبری : نماز جمعه قرار گاه فرهنگی و قلب فرهنگی یک شهر است .

حجت الاسلام صفایی پور در ادامه گفت : «نماز جمعه» نماد و نمودی است که به هم پیوستگی فرد و اجتماع و نیز همپا و همراه بودن ماده و معنا و سـیاست و دیانت را، یکجا‌ نشان‌ می‌دهد.

وی هم چنین افزود : وی با اشاره به این مطلب که اتحاد و همدلی و همبستگی مردم با مسئولان زمانی به سرانجام خواهد رسید که مردم در نمازجمعه حضور به رسانند و به خطبه ها گوش فرا دهند. تاکید کرد: شهرداران و مسئولین شهر باید با همت و جدیت زمینه را برای حضور روزافزون و بیشتر مردم در این آیین عبادی و سیاسی فراهم آورند.

وی در پابان گفت : یکی از عواملی که باعث افزایش جمعیت شهرستان و نشاط مردم میشود زیبا سازی شهر و نظافت آن است هم چنین امام جمعه نگاه فرهنگی و اقتصادی به مسائل داشتن را از شهردار محترم خواستار شدند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: