دیداررئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان با حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی  ، به نقل از میامی نیوز :  دیدار و گفتگوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان حجت الاسلام و المسلمین قندهاری و هیئت همراه با امام جمعه شهرستان میامی .

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین صفایی پور گفتند : انقلاب اسلامی ایران راه بیداری مسلمانان جهان را نشان داد.
پیروی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(ره) نقطه عطفی برای آزادیخواهان جهان بود و امروز ایران باصلابت‌تر از همیشه در دنیا و منطقه می‌درخشد.

امام‌جمعه میامی بابیان اینکه مردمی که در کشتی نجات هستند نصرت الهی را خواهند دید، گفت: انقلاب علی‌رغم همه شگردهای دشمنان که طی ۴۰ سال هنوز به قوت خود باقی است، به راه خودش ادامه می‌دهد و نصرت الهی را به چشم دیده است.

صفایی پور بابیان اینکه باید پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم، تأکید کرد: این انقلاب به‌راحتی به دست نیامده و لذا مردم ما خون‌های بسیاری را در این راه اهدا کرده‌اند لیکن لازم است که امروز پاسداری از انقلاب اسلامی را تبیین و ترویج کنیم.

وی افزود: انقلاب ما امروز به برکت خون شهدا در اوج صلابت، اقتدار، عظمت و استقلال به دستاوردهای وسیعی دست‌یافته که نمونه‌های آن را در علوم، فنون، نظامی و دفاعی، صنعت، فنّاوری‌های نوین، پزشکی، امنیت، صلابت، نیروهای انتظامی و نظامی و ده‌ها مورد دیگر مشاهده می‌کنیم لیکن باید قدردان این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: