دیدار و گفتگو فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی به مناسب تبریک سال نو با امام جمعه شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی :دیدار و گفتگو فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی به مناسب تبریک سال نو با حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی

 

در این دیدار آقای حاجی پروانه فرمانده محترم نیرو انتظامی وحجت الاسلام محمدی رییس عقیدتی سیاسی گزارشی از عملکرد نیرو انتظامی ارائه دادند.

سپس؛ امام جمعه محترم شهرستان با عرض تبریک ضمن تشکر از خدمات این نیرو در ایجاد امنیت وآرامش مردم ،حفظ نظم وامنیت را خط قرمز نظام بر شمرده واقدامات نیروی انتظامی را در تحقق و فرهنگ سازی شعار سال موثر دانستند.

وی افزود: آنچه که مهم است این است که نیروی انتظامی ما در تراز جمهوری اسلامی باید نقش ایفا کند، نیروی انتظامی بیشترین رابطه را با مردم دارد که محترمانه و مودبانه با مردم باید رفتار کند و حافظ منافع مردم و حافظ بیت المال باشد. اهمیت زیادی که امنیت در زندگی مردم دارد، کار و فعالیت نیروی انتظامی را متمایز می‌کند و نقش آن‌ها در برقراری نظم و امنیت را بسیار پررنگ می‌کند.

در این دیدار که فرماندار محترم جناب آقای کریمی، مدیرکل محترم شهری و روستایی استانداری و شهردار محترم و رییس محترم شورای شهر حضور داشتند با اقامه نماز ظهر و عصر جلسه خاتمه یافت .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: