دیدار و گفتگو ریاست و پرسنل محترم منابع طبیعی با حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی :دیدار و گفتگو ریاست و پرسنل محترم منابع طبیعی به مناسبت تبریک سال نو با حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان میامی

 

در این دیدار امام جمعه شهرستان میامی ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و بهره مندی از فیوضات ماه رجب به دو نکته اشاره کردند :
۱ خدمت رسانی بی منت ۲ جلب رضایت مردم و باور و فرهنگ سازی در جهت تحقق شعار سال حمایت از کالای ایرانی باید سرلوحه کار همه دستگاها مخصوصا پرسنل خدوم منابع طبیعی باشد .

در ادامه حجت الاسلام صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان به لزوم فرهنگ سازی، رعایت رفتار عدالت محور و برخود قاطعانه با متخلفین عرصه های منابع طبیعی .و تاکید به نقش رسانه های سمعی و بصری استان در زمینه فرهنگسازی به دلیل جایگاه خاص عرصه های منابع طبیعی شهرستان مطالبی ایراد نمودند.

وی افزود :تلاش های سازنده کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری در جهت حفظ و حراست از منابع ملی و مراتع و جنگل ها باعث مصون ماندن انفال از تعرض سودجویان خواهد شد. ،

وی در پایان گفت : بهار نشانه ای از قدرت خداوند است و همه باید در حفظ طبیعت که نشانه ای روشن از خلقت بی نظیرخداوند است تلاش کنیم و این نیازمند یک فرهنگ سازی عمومی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: