دیدار و گفتگو جانشین فرماندهی و پرسنل محترم سپاه ناحیه شهرستان میامی به مناسبت ولادت امام حسین «ع» و روز پاسدار با امام جمعه محترم شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی :جانشین فرماندهی و پرسنل محترم سپاه ناحیه شهرستان میامی به مناسبت ولادت امام حسین «ع» و روز پاسدار با امام جمعه محترم شهرستان میامی دیدار و گفتگو کردند

 

حجت الاسلام و المسلمین صفایی پوردر این دیدار ضمن تبریک ولادت امام حسین «ع» و روز پاسدار بیان کردند؛از تدابیر حکیمانه امام «ره» راه اندازی وسازمان دهی بسیج مردمی در سپاه پاسداران بود و ازکارهای خوب سپاه پاسداران میباشد. ماموریت سپاه از همان ابتدا مقابله وایستادگی در برابر ابر قدرتهای شرق وغرب بود.

حجت الاسلام صفایی پور افزود؛ عزت وجایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگریهای فرزندان این ملت و استقامت مردم ایران در دفاع از کیان و ارزشهای کشور ونظام حول محور ولایت فقیه دانست.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور  قدرت معنوی و شاخصه های دینی و اسلامی را از مولفه های قدرت جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت : امروز دشمن با تدارک جنگ نرم خود در صدد دور کردن جوانان ما از فرهنگ جهاد و شهادت و روحیه انقلابی است . و هم چنین گفتند : سپاه بعنوان سربازان امام زمان« عج » و ولایت باید با همان روحیه انقلابی، جهادی وایثار و شهادت طلبی وخدمت بی منت در حفظ اقتدار وامنیت کشور باقی بماند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: