امام جمعه شهرستان میامی در روز ولادت حضرت ابوالفضل «ع» و روز جانباز در جمع جانبازان و ایثار گران سخنرانی کردند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور  امام جمعه شهرستان میامی در روز ولادت حضرت ابوالفضل «ع» و روز جانباز در جمع جانبازان و ایثار گران و تجلیل از آنها توسط اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران

 

حجت الاسلام صفایی پور ضمن تبریک ولادت حضرت ابوالفضل «ع» و روز جانباز در جمع جانبازان گفتند؛ روز جانباز بخاطر مقام و منزلت حضرت قمر بنی هاشم نامگذاری شده است.

ایشان با بیان اینکه جانبازان بامال وجان خود در راه انقلاب فداکاری کردند از ایثار و صبر خانواده آنها تشکر کردند وخدمت به جانبازان وایثارگران را جهاد بزرگ در راه خدا دانستند. در ادامه

وی جانبازان و ایثارگران و آزادگان را نماد عزت و شرف و استقلال ایران اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی و همه ملت ایران مدیون و مرهون خون شهداء و ایثار رزمندگان و صبر و مقاومت جانبازان عزیز و خانواده های معظم آن ها هستند.

امام جمعه شهرستان میامی گفت: مشکلات و دردی که همسران و خانواده های جانبازان در نگهداری از آنان متحمل می شوند در واقع کمتر از ارزش رشادت های جانباز نیست زیرا خانواده های آنان کاری بزرگی را انجام می دهند.

در پایان این جلسه تجلیل از جانبازان و ایثار گران انجام شد و با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین صفایی پور خاتمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: