دیدار و گفتگو ریاست محترم اداره کار جناب مهندس غربا و هیئت همراه به مناسبت هفته کار و کارگر با امام جمعه شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : ریاست محترم اداره کار جناب مهندس غربا و هیئت همراه به مناسبت هفته کار و کارگر با حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی دیدار و گفتگو کردند

در ابتدا مهندس غربا گزارش عملکردی از فعالیت های این مرکز ارائه دادند، سپس حجت‌الاسلام و المسلمین صفایی پور ضمن تبریک هفته کار و کارگر به قشر بزرگ کارگران گفت: کارگران به عنوان یکی از بزرگترین اقشار جامعه افرادی تلاشگر و زحمت‌کش هستند.

ایشان در ادامه به نقش جامعه کارگری اشاره کردند : نقش جامعه کارگری بی بدیل و بی نظیر بوده که تاریخ در این موضوع صحه گذاشته و تاکید کرده که جامعه کارگری در شکل گیری و پیروزی انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس همواره نقشی ارزشمند دارد.

هم چنین به حضور جامعه کارگری در مسیر انقلاب اشاره و تاکید کردند: جامعه کارگری در تمام صحنه های گذشته همواره در کنار نظام و انقلاب بوده و مطمئنآً این راه را ادامه خواهد داد و قطعاً هر بار نظام نیاز به حمایت و همراهی داشته باشد جامعه کارگری حضور خواهد یافت.

امام جمعه شهرستان میامی در پایان گفت : این شهرستان برخوردار از ظرفیت های فراوان خدادادی است که لازم است با شناسایی دقیق این ظرفیت ها و استفاده مطلوب در آن ها، زمینه های رونق هر چه بیشتر این شهرستان فراهم گردد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: