امام جمعه شهرستان میامی به همراه مدیر کل و معاونین محترم جمعیت هلال احمر استان سمنان در مسجد جامع حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی :حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی به همراه مدیر کل محترم و معاونین محترم جمعیت هلال احمر استان و شهرستان شاهرود و پرسنل شهرستان میامی در مسجد جامع حضور یافتند.

 

امام جمعه محترم شهرستان میامی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل فداکار جمعیت هلال احمر خدمت بی منت به مردم را بالا ترین ارزش دانسته و آن را برابر یک عمر عبادت تلقی کردند.

ایشان خاطر نشان کردند ، نقش هلال احمر باید در پیشگیری از حوادث و نجات حادثه دیدگان تؤام با روحیه جهادی و انقلابی و ایثار و فداکارانه باشد.

حجت الاسلام صفایی پور گفتند ،عزیزانی که عضو هلال احمر هستند و درموقع وقوع حوادث مانند زلزله و سیل به کمک آسیب دیدگان می شتابند در حقیقت جان خود را به خاطر نجات گرفتاران به خطر انداخته و ایثارگری می کنند ،مصداق آیه شریفه بوده و افضل عبادات را انجام میدهند.

وی افزود : با توجه به اینکه شهرستان میامی در شرقی ترین منطقه استان قرار گرفته است و حوادث طبیعی و غیرطبیعی متاسفانه اتفاق می‌افتد لازم است مدیریت محترم استان از جهت پرسنل و تجهیزات آمادگی لازم را فراهم کنند تابتواند این مجموعه به نحو احسن انجام وظیفه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: