جلسه ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر با حضور امام جمعه شهرستان میامی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : جلسه ستاد احیا امربه معروف و نهی از منکر با حضور حجت لاسلام والمسلمین صفایی پور ،،جناب آقای دکتر کریمی فرماندار محترم و اعضاء محترم این جلسه در دفتر امام جمعه میامی برگزار گردید .

 

در ابتدای این جلسه جناب سرهنگ فلاحتی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میامی گزارشی از فعالیتهای انجام شده مطرحکردند و در ادامه در رابطه با آسیبهای اجتماعی سطح شهرستان بحث و تبادل نظر شد،

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور  گفتند:صدها حدیث و روایات در مورد امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد که نشان از اهمیت و جایگاه این فریضه در دین مبین اسلام است .

وی در ادامه افزود : در آیه ۱۱۰ سوره آل عمران خداوند متعال می فرماید : شما بهترین امتی هستید که برای مردم پدیدار شده اید؛ به معروف امر می کنید و از منکر باز می دارید . این آیه بیانگر این است که اگر امتی فاقد این ویژگی باشد نمی تواند به آن اهداف مهم دست پیدا کند .

حجه الاسلام صفایی پور افزود:  بدون شک اجرای صحیح امربه معروف و نهی از منکر مانع از بوجود آمدن زمینه ای برای ضربه زدن دشمن به باورهای مردم و تلاش آنها در راستای منحرف کردن اقشار مختلف مردم می شود و بی اعتنایی و بی تفاوتی نسبت به این فریضه الهی هم قطعا موجب ایجاد سلطه اشرار وافراد ناشایست برسرنوشت مردم خواهد شد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: