جلسه هماهنگی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و روز جهانی قدس در دفتر امام جمعه میامی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : جلسه هماهنگی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و روز جهانی قدس با حضور امام جمعه محترم، فرماندار محترم و جمعی از مسولین شهرستانی در دفتر امام جمعه میامی برگزار شد .

 

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صفایی پور گفتند :امسال بیست‌و‌نهمین سالگرد ارتحال امام راحل برگزار می‌شود، هر سال ایران در دو روز ۱۴ و ۱۵ خرداد برنامه‌ریزی‌های مفصلی دارد تا بتواند مبانی انقلاب و اسلام را تبیین کند. این زمان فرصت مناسبی است که برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و بیان اندیشه و تفکرات حضرت امام به نسل امروز قدمی محکم برداشته باشد.

حجت الاسلام صفایی پور ادامه دادند : دشمن با کارهای فرهنگی قصد دارد نسل امروز را از انقلاب دور نگه دارد، ما وظیفه داریم به نحوی برنامه‌ریزی کنیم که بتوانیم ابعاد انقلاب را منتقل کنیم. جوانان امروز زیر حجم تبلیغات سوء دشمنان قرار دارند که برای جامعه هدف باید برنامه منسجم داشته باشیم.

 

هم چنین در خصوص برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در این جلسه مصوب شد  : با توجه با اینکه روز جهانب فدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فقرار دارد این مراسم از ساعت ۱۱:۳۰ صبح از میدان بسیج به سمت مسجد جامع شهر میامی برگزار خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: