گردهمایی مبلغین زکات در دفتر امام جمعه با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : گردهمایی مبلغین زکات در دفتر امام جمعه میامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی  برگزار گردید .

 

امام جمعه شهرستان میامی پرداخت زکات را در درجه اول مختص فقرا دانست و اظهار داشت: در مصرف زکات اول فقرا مقدم هستند، لذا مسجد سازی و مدرسه سازی در مرحله دوم است و تا زمانی که در شهر فقیری باشد نباید در راه دیگری هزینه شود و در امر زکات ما باید دنبال آمار و ارقام نباشیم پیگیر آنچه که خدا و قرآن از ما خواسته باشیم.
حجت الاسلام صفایی پور  در ادامه افزود : مبلغین باید مردم را تشویق کنند تا زکات خود را به این ستاد پرداخت کنند که مزیت پرداخت از طریق این ستاد ، دادن معادل همان پول از طرف دولت می باشد تا زیر نظر زکات دهنده هزینه شده که این نوع اعتماد سازی بسیار موثر است.

حجت الاسلام صفایی پور  امام جمعه شهرستان میامی با تشکر از کمیته امداد شهرستان میامی برای تدارک این گردهمایی بیان داشت: روحانیون و ائمه جماعت دیدگاه های موثر و مفیدی هم در حوزه داخلی روحانیت و هم  در امور اجتماعی و سیاسی دارند، لذا تشکیل این جلسات فواید زیادی خواهد داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: