اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در فرمانداری شهرستان میامی به امامت حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان میامی نماز جماعت ظهر و عصر را در محل فرمانداری شهرستان میامی اقامه کردند .

 

حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور بعد از اقامه نماز در جمع پرسنل محترم فرمانداری ضمن قبولی طاعات و عبادات به پنج ویژگی‌های عملی و رفتاری یاران مهدی(عج) در عصر غیبت اشاره کردند که عبارتند از :

۱.سادگی و بی پیرایگی : یاران مهدی (ع ) جلال و جبروت و حشمت ظاهری ندارند. از این رو، در میان زمین‌یان ناشناخته اند. در نگاه مستکبران خوار و کوچک جلوه می‌کنند، ولی در میان ملکوتیان معروف و در نگاه مؤ منان ارزشمند هستند.

۲.جدیّت در کار و تلاش روزانه : یاران مهدی (ع ) به تعبیر شهید بهشتی شیفتگان خدمت اند نه تشنگان قدرت . آنان برای کار در حکومت جهانی مهدی موعود(ع ) و تحقق بخشیدن به منویّات امام زمان‌شان سر از پا نمی شناسند.

۳.ساده زیستی : یکی از نقاط ضعف در مدیریت و مدیران ، روحیه اشرافیگری است . اشرافیگری به تعبیر مقام معظم رهبری برای یک کشور آفت است ، ولی اشرافی‌گری مسئولان ، آفت مضاعف است .

۴.ولایتمداری : یاران حضرت ، امام خود را به شایستگی می‌شناسند و به او اعتقاد دارند «اَلْقائِلینِ بِاِمامَتِّهِ». این معرفت ، شناخت شناسنامه ای نیست بلکه معرفت به حق ولایت است .

۵.انضباط و روحیه تشکیلاتی : نظم و انضباط، شرط اصلی برای توانایی هر سازمان نظامی است. ستاد فرماندهی حکومت جهانی مهدی (ع ) از انضباطی آهنین ، نظمی منطقی و روحیه تشکیلاتی برخوردارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: