جلسه سر مبیان حلقه های صالحین در روستای ارمیان با حضور امام جمعه شهرستان میامی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : جلسه سر مبیان حلقه های صالحین شهرستان در روستای ارمیان با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان میامی و اعضاء محترم این جلسه برگزار گردید .

 

حجت الاسلام صفایی پور  با بیان اهمیت مقبولیت مربی در بین اعضا، اظهار داشت: اولین خصوصیت حلقه ای که پیامبر اکرم(ص) تشکیل داده بودند ایمان داشتن همه اعضا به شخص نبی اکرم(ص) بود یعنی مربی حلقه صالحین ما نیز باید برای اعضای حلقه مقبولیت داشته باشد.

امام جمعه  شهرستان میامی درادامه با اشاره به اهمیت معنویت در بین اعضا، ارتباط معنوی و داشتن یک بند معنوی بین مربی و اعضا می تواند آنها را دور هم جمع نماید و کارها را به پیش ببرد همانطور که این شاخصه در حلقه پیرامون حضرت محمد مصطفی(ص) نیز مشهود بود.

وی با اشاره به جوانان و نسل جوان کشور گفت : مسلما جوانان مومن و انقلابی امروز کمتر از سالهای گذشته نیست، فقط باید سازماندهی شوند تا چشم و چراغ قسمتهای مختلف اجتماع با قبول و انجام مسئولیت شوند.

امام جمعه میامی در پایان  ، با ذکر اهمیت نماز و نمازجمعه در دین اسلام، بیان داشت: برای آموزش در صالحین باید یک سنجشی باشد که بعد از آموزش مشخص شود که اعضا چه چیزی آموخته اند و آیا پیشرفتی داشته اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: