دیدار خواهران بسیجی حوزه مقاومت فدک به مناسبت هفته عفاف و حجاب با امام جمعه شهرستان میامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی : خواهران بسیجی حوزه مقاومت فدک به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور امام جمعه شهرستان میامی دیدار کردند .

 

امام جمعه شهرستان میامی در این نشست با اشاره به ترویج سبک زندگی غرب در کشور گفت: غرب گرایی،فرهنگ عفاف و حجاب کشور را احاطه کرده است و آن را می توان به وضوح در زندگی و نوع پوشش افراد جامعه دید.
حجت الاسلام صفایی پور: بر لزوم حفظ ارزش های اسلامی و حریم ها در خانواده و جامعه تاکید و بیان داشت:موضوع عفاف و حجاب یم ارزش محسوب می شود و باید از کودکی در ذهن انها نهادینه و توجه شود.
وی بی توجهی به دین را سبب تباهی جامعه عنوان کرد و افزود: افزایش آمار طلاق،بی بند و باری،بی حجابی و بی عفتی بخاطر اهمیت ندادن به دین و دستورات الهی است.
امام جمعه شهرستان میامی  با اشاره به نقش موثر بانوان بسیجی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در کشور،خاطر نشان کرد: زنان و دختران کشور باید با الگوگیری از سیره حضرت زهرا(س) حجاب اسلامی را رعایت کرده و به عفاف و ارزش های اسلامی پایبند باشند.
حجت الاسلام صفایی پور  به حفظ حجاب همگان تاکید و بیان کرد:مردان نیز باید به این مسئله توجه داشته باشند و حجاب ظاهری و باطنی خود را حفظ کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: