جلسه ی پرسش و پاسخ از مسئولین شهرستان میامی با حضور شهروندان روستای ارمیان در مسجد امام حسین (ع) این روستا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی :  حجت الاسلام ولمسلمین صفایی پور امام جمعه محترم شهرستان میامی وجمعی از مسولین شهرستانی جهت پاسخگویی به مشکلات مردم در جلسه پرسش و پاسخ که در روستای ارمیان برگزار شده بود شرکت کردند .

 

امام جمعه شهرستان میامی ضمن تقدیر از مسئولین شهرستان میامی  و مردم شریف و شهید پرور روستای ارمیان ،  ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و چند ویژگی والا امام حسین (ع) بیان کردند

ایشان در این جلسه به موضوع امنیت اشاره کردند و گفتند : از نظر قرآن، امنیت مطلق یک امر مطلوب است که انسان به طور فطری و طبیعی در تلاش برای کسب و تامین آن است. در این میان تامین امنیت اجتماعی یکی از مهم‌ترین اقسام امنیت همواره مد نظر انسان، جوامع و رهبران بوده است؛ زیرا جامعه‌ای به رشد و شکوفایی می‌رسد و از نظر اقتصادی و آسایشی رشد می‌کند که در آن امنیت اجتماعی تامین باشد؛ زیرا وقتی امنیت اجتماعی تامین باشد، به طور طبیعی حقوق افراد جامعه و شهروندان آن تضییع نمی‌شود و طبقات اجتماعی به یکدیگر ظلم نمی‌کنند. این گونه است که جامعه حتی از امنیت‌هایی چون امنیت اقتصادی برخوردار می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین صفایی پور  ضمن تاکید به همراهی و همدلی مردم شریف در کنار مسئولین پرتلاش منطقه و حمایت همه جانبه در پیشبرد اهداف پروژه های عمرانی و فرهنگی روستا ،از اهم فعالیت های عمرانی و اقتصادی منطقه در مسجد امام حسین (ع) اشاره کردند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: