نماز جمعه مورخه ۱۳۹۶/۰۱/۰۳

نماز جمعه مورخه۱۳۹۶/۰۱/۰۳

به امامت حجت الاسلام والمسلمین

ساییری

مجری :آرش انوری

قاری :حاج عباس صائمی

مؤذن :حاج عباس صائمی

إهداء جوایز مسابقه پیامکی:(فرمانداری )

 خطبه ها

توصیه به تقوای الهی
أعوذبالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

” توصیه به تقوی “

اوصیکم عبادالله و نفسی بتقوی الله .

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی به نقل از خبر گزاری ایرنا : حجت الاسلام والمسلمین علی اکبرسایری در نمازجمعه این هفته در مسجد جامع این شهر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی ، افزود : مسوولان کشور سخنان ایشان را مورد توجه قرار داده و برای تحقق آن تلاش نمایند.

 

وی حمایت ازتولیدات داخلی را مهمترین اصل سخنان رهبری دانست و اظهارداشت : تنها راه حمایت ازتولیدات داخلی عزم جدی برای مبارزه با قاچاق کالا و افزایش کیفیت کالاهای ایرانی می باشد .

 

سایری ورود بی رویه واردات را آسیبی بزرگ برتولید ملی برشمرد و تصریح کرد: تلاش مسوولان ومردم برای خرید کالاهای ایرانی راهکارتقویت تولیدات داخلی است ، مردم برای خریدکالاهای ایرانی تعصب داشته باشند.

 

امام جمعه موقت میامی تصریح کرد : جوانان سرمایه های کشور برای ارتقاّء تولیدات داخلی هستند ومی توانندنقش بسزایی در تحقق شعار سال داشته باشند.

وی بیان داشت : درایام نوروز مردم با کمک به مستمندان و نیازمندان ، عیادت بزرگان وپرهیزازگناه و اسراف روزهای بسیار خوبی را پشت سر بگذارند.

 

وی با تبریک ولادت حضرت علی (ع) به برگزاری اعتکاف در مساجد اشاره کرد و گفت: اعتکاف راه جدایی ازهوس های نفسانی است و برکات بسیاری درزندگی انسان ها دارد.

 

“والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته”

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: