نماز جمعه مورخه ۱۳۹۷/۰۵/۰۵

نماز جمعه مورخه۱۳۹۷/۰۵/۰۵

به امامت حجت الاسلام والمسلمین

ساییری

مجری :محمد آقایی

قاری :حاج عباس صائمی

مؤذن : ایمان نوری

فیلمبردار: حمیدرضا رحیمی

خطبه ها

توصیه به تقوای الهی
أعوذبالله من الشیطان الرجیم
بسم الله الرحمن الرحیم

” توصیه به تقوی “

اوصیکم عبادالله و نفسی بتقوی الله

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه میامی به نقل از میامی نیوز -امام جمعه موقت میامی با اشاره به صحبت های وزیر خارجه آمریکا و تهمت زدن به ایران، گفت: آمریکا با بیان کردن این جملات عجز و ناتوانی را معترف شده است.

به گزارش خبرنگار میامی نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر سایری در خطبه های نخستین نماز جمعه مردادماه ۹۷ میامی به میزبانی مسجد جامع، ضمن بیان اینکه سخنان پمپئو و ترامپ باعث می شود تا آمریکا ناتوانی خود را به جهان نشان دهد، تاکید کرد: انقلاب ما با قدرت در مسیرش در حال حرکت است و این تهدیدات جلودار آن نخواهد بود.

وی با اشاره به دیدار کارکنان وزارت امور خارجه با رهبر معظم انقلاب اسلامی، افزود: اگر می خواهیم با اقتدار در مسیر انقلاب حرکت کنیم باید با تمام وجود نصایح و سفارشات معظم له را سرلوحه کار خود قرار داده و برای تحقق این فرامین نهایت تلاش خود را به کار گیریم.

آل سعود توانایی مدیریت حرمین شریفین ندارد

امام جمعه موقت میامی در ادامه با اشاره به تصویب قانون ملت و دولت یهود، افزود: قانون یهود ننگ آور و برای زیر فشار قرار دادن ملت مظلوم فلسطین است و اسراییل و ایادی آن بدانند که فلسطین برای مردم آن کشور است.

سایری با اشاره به مراسم دو حج خونین که به شهادت رسیدن زوار ایرانی شد، گفت:آل سعود عرضه خادمی حرمین شریفین را ندارد و برای همه جهان مسجل شده که توانایی مدیریت را هم ندارند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب در پنجم مرداد سال ۵۸ ابراز کرد: نماز جمعه یکی از مهمترین برکات انقلاب است و در واقع نمایشی از قدرت سیاسی و عبادی جامعه است که به مرکز اتحاد و وحدت مسلمین تبدیل شده است.

امام جمعه موقت میامی با اشاره به سالروز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات غرور آفرین مرصاد سال ۱۳۶۸، تصریح کرد: حماسه ای که در این عملیات توسط رزمندگان اسلام رقم خورد ضربه محکمی بر توطئه های منافقین و دشمنان انقلاب اسلامی بود.

“والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته”

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی: